Aktualności

3 EDYCJA PROGRAMU AKCELERACYJNEGO

Trwa rekrutacja do III edycji programu akceleracyjnego, którego celem jest przyspieszenie rozwoju i komercjalizacji produktów i usług skierowanych do firm przemysłowych. Program realizujemy wspólnie z liderami polskiego przemysłu, którzy zdecydowali się wdrażać u siebie najciekawsze rozwiązania.

Są wśród nich: Grupa Tauron – największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce, docierający do 5,5 miliona klientów końcowych, Grupa Azoty – narodowy champion w dziedzinie chemii, ASTOR – jeden z wiodących dostawców robotyki i automatyki przemysłowej w Polsce, ES-SYSTEM – największa polska firma w branży oświetleniowej.

Wspólnie z Partnerami, mentorami biznesowymi oraz szkoleniowcami i specjalistami branżowymi zapewniamy uczestnikom 6 miesięcy intensywnej pracy nad wdrożeniem produktu oraz przygotowaniem i wzmocnieniem kompetencji zespołu. Indywidualny program uzupełniony jest o wizyty w nowoczesnych polskich fabrykach oraz studyjny wyjazd zagraniczny. Każdy zespół może liczyć na usługi doradcze i mentorskie o wartości do 50 tys. zł, a także na grant w wysokości do 200 tys. zł.

Aplikacje należy składać przez stronę internetową projektu: http://scaleup.kpt.krakow.pl/

Na zgłoszenia czekamy do 10 marca.

Dodatkowe informacje także TUTAJ i www.scaleup.kpt.krakow.pl

To co warto jeszcze dodać to, że:

– w momencie aplikowania nie ma konieczności posiadania działalności gospodarczej/spółki (dopiero w chwili dostania się do programu,

– wsparcie finansowe w formie grantu (pomoc publiczna) – nie obejmujemy udziałów, nie wchodzimy w skład rad czy zarządów spółek.