Aktualności

„Fundusze Europejskie na rozwój firm i innowacje”

„Fundusze Europejskie na rozwój firm i innowacje”

Na bezpłatne spotkanie zapraszamy przedsiębiorców, którzy planują rozwój firmy.

27.09.2018, godz. 10:00 – 14:00, Regionalny Inkubator Przedsiębiorczości KPFP we Włocławku,
ul. Toruńska 30, sala konferencyjna.

Fundusze Europejskie są ogromną szansą przyśpieszenia rozwoju dla firm. Inwestycje realizowane przez przedsiębiorstwa wymagają zaangażowania niekiedy nawet znacznego kapitału. Trudno jest rozbudować hale produkcyjną, zakupić maszyny, otworzyć nowe punkt usługowy wyłącznie w oparciu o posiadane własne zasoby. Pomocą mogą służyć bardzo atrakcyjne pożyczki europejskie. Przedsiębiorca nie ma obowiązku wykazania się innowacyjnością, nie ma obowiązku tworzenia nowych miejsc pracy, nie trzeba spełniać wielu wymogów stawianych w przypadku dotacji.

Wsparcie dotacyjne kierowane jest do firm, które mają pomysły na nowoczesne, innowacyjne rozwiązania w produktach, usługach czy sposobie ich wytwarzania. Wsparcie to może dotyczyć samego opracowania innowacyjnego rozwiązania, pomocy doradczej we wdrożeniu jak i stworzenia  niezbędnego zaplecza do produkcji nowego produktu czy świadczenia innowacyjnej usługi. Wdrożenie innowacji jest procesem trudniejszym jednak jest  szansą na wyprzedzenie konkurencji, zdobycie nowych rynków i uznania konsumentów, zwiększenie dochodów firmy.

O dofinansowaniach, które już są dostępne, albo będą dostępne jeszcze w tym roku dowiesz się przychodząc na spotkanie z nami.

Program spotkania

Zainteresowanych bardzo prosimy o zarejestrowanie się za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie pod numerem
54 235 67 21. Ułatwi nam to lepsze przygotowanie spotkania.

Serdecznie zapraszamy!

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego 

Bechiego 2

87-800 Włocławek