Aktualności

„Gospodarcze Otwarcie Roku 2019 w kierunku przemysłu 4.0”

Szanowni Państwo,

w imieniu Krajowej Izby Gospodarczej – organizatora konferencji pt. „Gospodarcze Otwarcie Roku 2019 w kierunku przemysłu 4.0” oraz Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej (partnera merytorycznego wydarzenia) pragniemy zarosić Państwa na transmisję on-line wydarzenia, które odbędzie się dn. 20.02.2019 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie.

W wydarzeniu udział wezmą czołowi polscy przedsiębiorcy, politycy i eksperci z sektora finansowego, którzy będą dyskutować o prognozach, zagrożeniach i szansach dla Polski, Europy i świata w 2019 roku. Gospodarcze Otwarcie Roku ma posłużyć jako miejsce spotkania, wymiany wiedzy i nawiązania kontaktów, ułatwiających współpracę pomiędzy trzema grupami: innowacyjnymi przedsiębiorcami, przedstawicielami komercyjnych instytucji finansowych oraz instytucji rządowych, które mają wpływ na modernizację polskich MSP.

W szczególności zapraszamy na sesję poświęconą publicznym źródłom finansowania MŚP i startupów w 2019 z wystąpieniem przedstawiciela KPK dot. „instrumentów finansowych programów UE”. Zapraszamy również do indywidualnych konsultacji z ekspertami KPK na stoisku eksperckim.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Informacje o wydarzeniu: https://kig.pl/gospodarcze-otwarcie-roku-2019/

Streaming online: https://kig.pl/gospodarcze-otwarcie-roku-2019/

Więcej informacji o instrumentach finansowych programów UE na stronie: http://instrumentyfinansoweue.gov.pl/ .

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z: https://kig.pl/o-kig/kontakt/.

Z poważaniem

Krajowy Punkt Kontaktowy
ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej