Aktualności

Rusza pierwszy Startup Poland Camp we Włocławku. Jak podnieść skuteczność sprzedaży w firmie, wykorzystując przy tym nowe technologie?

Tematem przewodnim wydarzenia będzie sprzedaż produktów i usług z zastosowaniem nowych technologii w tym narzędzi internetowych, wspartej nowoczesnym marketingiem. Camp składać się będzie z części prezentacyjnej po której uczestnicy będą mogli wziąć udział w tzw. afterparty i integrować się przy poczęstunku.

Narzędzia i technologie pozwalające zwiększać skuteczność działań bardzo szybko się rozwijają. Dzięki nim możemy odpowiednio kierować marketingiem naszej firmy i docierać do nowych klientów oraz utrzymywać obecnych. Znajomość zasad nowoczesnej sprzedaży decyduje o sukcesie firm czy instytucji. Omnichannel, real time marketing, marketing automation, growthacking  – te terminy brzmią egzotycznie, dopóki nie pozna się ich zasad działania i nie wykorzysta w strategii sprzedażowej firmy.

,,Chcemy przybliżyć zagadnienia nowoczesnej sprzedaży wykorzystującej np. social media wszystkim którzy prowadzą firmy lub w tych firmach pracują. Taka wiedza przyda się również freelancerom i przedstawicielom instytucji. Organizujemy pierwszy we Włocławku Startup Poland Camp, który będzie okazją do wysłuchania prelekcji najlepszych ekspertów z branży marketingu i nowych technologii, jak również szansą do nawiązania kontaktów. Jest to już druga edycja campów w Polsce, które odbywają się w kilkunastu największych miastach Polski“ – twierdzi Małgorzata Gontarek, która jest organizatorką spotkania we Włocławku z ramienia Startup Poland Camp.

Do Włocławka przyjadą eksperci branżowi. Wśród zaproszonych spoza miasta gości pojawią się: Dominik Pokornowski (3.14 Public Relation), Artur Smolicki (New Creative), Joanna Makocka (NCBiR), Mariusz Wesołowski (Adwise.me). Nie zabraknie też lokalnego akcentu – w bloku ,,Rób Startupy we Włocławku” zaprezentuje się miejscowa firma, która opowie o tym jak sprzedaje swoje produkty.

Startup Poland Camp składać się będzie z części prezentacyjnej po której uczestnicy będą mogli wziąć udział w tzw. afterparty i integrować się przy poczęstunku.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wydarzenie organizuje Fundacja Startup Poland przy wsparciu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Gospodarzem miejsca i Partnerem został Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości.

Wydarzenie odbędzie się 14 czerwca (czwartek), o godz 17:30, we Włocławskim Inkubatorze Innowacji i Przedsiębiorczości, przy ul. Toruńskiej 148

Rejestracja na wydarzenie: camp.evenea.pl

Wydarzenie na Facebookubit.ly/2wNLdC5

Kontakt do organizatora

Małgorzata Gontarek

m.gontarek@startuppoland.org

startuppoland.org