Aktualności

Startup Poland Camp

Już 23 maja o godz. 17 w Włocławskim Inkubatorze Innowacji i Przedsiębiorczości odbędzie się 2 edycja Startup Poland Camp.

Wpadnij a dowiesz się niemal wszystkiego w temacie nowoczesnej sprzedaży B2B i B2C. Specjalnie dla Was zaprosiliśmy praktyków biznesu, którzy podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniami. Nie zabraknie również networkingu oraz części Q&A!

➡Zastanawiasz się jak sprawić by Twój dział sprzedaży był nowoczesny, a handlowcy wykorzystywali narzędzia i technologie, które pozwolą im podnieść skuteczność swoich działań?

➡Chciałbyś wiedzieć więcej jak wykorzystać przemyślany marketing do wzrostu sprzedaży w Twojej firmie i dowiedzieć się więcej n.t omnichannel, RTL, growthacking i innych tego typu modnych trendów ;-)?

➡Interesuje Cię głównie sprzedaż i marketing, ale wiedza o tym skąd brać kasę na start i rozwój biznesu też by się przydała?:-)

Organizatorem jest Fundacja Startup Poland, a parterami Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości oraz Urząd Miasta Włocławek.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Zarejestruj się już dziś:
http://bit.ly/2IJiBiC