Aktualności

Urząd Marszałkowski zaprasza na szkolenie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Zasady wypełniana wniosku o dofinansowanie EFRR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego”.

Szkolenie odbędzie się 31 stycznia 2018 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Włocławku, ul. Bechiego 2 , sala 31, w godzinach od 9.00 do 15.00.

Na szkoleniu omówimy konkursy zaplanowane na 2018 w ramach projektów inwestycyjnych, podstawowe informacje o zasadach ubiegania się o wsparcie oraz jak wypełnić wniosek
o dofinansowanie za pomocą Generatora Wniosków o Dofinansowanie.

W tym roku o dofinansowanie będzie można się ubiegać w ponad 90 konkursach. Około połowa z nich będzie dotyczyła projektów finansowanych w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wymagało będzie to ogromnego wysiłku ze strony podmiotów, które będą przygotowywały wnioski. Szkolenie ma Państwu przybliżyć najważniejsze zagadnienia związane z przygotowaniem projektu i prawidłowym wypełnieniem wniosku o dofinansowanie.

Bardzo prosimy, aby osoby zainteresowane zgłosiły swój udział w szkoleniu za pomocą formularza rekrutacyjnego dostępnego tutaj albo telefonicznie pod numerem 54 235 67 21 lub 797 304 126. Rekrutacja trwa do 29 stycznia 2018 r.

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!