Aktualności

WARSZTATY PPK dla działów HR/KADR/PŁAC/KSIĘGOWOŚCI – NIEODPŁATNE

PFR Portal PPK pomaga we wdrażaniu Pracowniczych Planach Kapitałowych
na bezpłatnych szkoleniach

W związku z wejściem w życie ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych, PFR Portal PPK ma zaszczyt zaprosić na szkolenie na temat funkcjonowania i wdrożenia PPK – dobrowolnego systemu gromadzenia oszczędności dla wszystkich zatrudnionych. Szkolenie odbędzie się 9.07.2019 we Włocławskim Inkubatorze Innowacji  i Przedsiębiorczości ul. Toruńska 148.

Drogi Przedsiębiorco, od 1 lipca podmioty zatrudniające minimum 250 osób jako pierwsze zostaną objęte obowiązkami opisanymi w ustawie o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Czy sprawdziłeś już, kiedy Twoja firma będzie objęta programem i jakie obowiązki należy wypełnić? Dla ułatwienia wdrażania przepisów ustawy o PPK, PFR Portal PPK, jako jedyne oficjalne źródło informacji na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych zaprasza na bezpłatne szkolenia, które będą odbywać się od czerwca do września 2019 roku. Kto powinien wziąć udział w szkoleniu? Na szkolenia zapraszamy osoby odpowiedzialne za wdrożenie PPK w Państwa firmie (dział HR, kadry) oraz osoby zarządzające. Jedyne oficjalne szkolenia PPK prowadzi Biuro Relacji z Klientami spółki PFR Portal PPK. Jego misją jest dostarczenie kompleksowej wiedzy dla pracodawców oraz pracowników. Zespół ekspertów regionalnych działa na terenie całej Polski.

Rejestracja i harmonogram szkoleń w Twoim województwie: http://bit.ly/szkoleniappk

Nasze szkolenia Pracodawcy dowiadują się, jak działają PPK, jakie są terminy i warunki wdrożenia programu, jakie możliwości daje on pracodawcy i pracownikowi. Uczestnicy otrzymują szereg praktycznych wskazówek, a podczas spotkań mają możliwość zadawania pytań oraz rozmowy z ekspertami PFR Portal PPK, jak również dostęp do najnowszych materiałów. Szkolenia prowadzone w formie warsztatowej, uczestnicy mają możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy na temat procedur wdrażania przepisów, a także indywidualnych konsultacji z Ekspertem Regionalnym PPK, który jest osobą pierwszego kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości w procesie wdrażania programu. Uczestnicy mają również dostęp do materiałów zamieszczanych na stronie mojeppk.pl oraz najnowszych aktualizacji i zagadnień prawnych. Szkolenia prowadzone przez spółkę są nieodpłatne i dostępne na terenie całego kraju. Osoby, które je prowadzą pozostają w stałym kontakcie z twórcami ustawy i posiadają najświeższe informacje i interpretacje przepisów.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń: 0 800 775 775 kontakt@pfrportal.pl Jeśli chcesz zorganizować bezpłatne szkolenie w siedzibie swojej firmy skontaktuj się z nami: szkolenia@pfrportal.pl lub pod numerem telefonu 800 775 775.