Aktualności

„Welconomy Forum in Toruń” 18-19 marca 2019 r. Hotel Copernicus w Toruniu

W imieniu Stowarzyszenie Integracja i Współpraca (Organizatora wydarzenia) oraz Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej (Partnera merytorycznego wydarzenia) serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji pt. „Welconomy Forum in Toruń”, która odbędzie się w dn. 18-19 marca 2019 r. w Hotelu Copernicus w Toruniu.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji Welconomy brzmi: „Niepodległa – nowe wyzwania”. Konferencja poświęcona jest wymianie poglądów i wiedzy w zakresie kluczowych dla przyszłości polskiej gospodarki rozwiązań, w tym dostępnych możliwości wsparcia biznesu.


W szczególności zapraszamy na wystąpienie przedstawiciela KPK w sesji pt. „Finansowanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, jako element rozwoju gospodarczego państw” dn. 18 marca 2019 r. o godz. 15:10, które poświęcone będzie preferencyjnemu finansowaniu dla przedsiębiorców z programów ramowych UE. Zapraszamy również do indywidualnych konsultacji z ekspertami KPK na stanowisku eksperckim KPK w strefie wystawienniczej wydarzenia. 

W przypadku pytań dot. udziału w konferencji lub ew. współpracy prosimy o kontakt z Panem Arkadiuszem Wudarskim: e-mail: biuro@forumgospodarcze.pl , tel. 500 502 182.


Informacje o wydarzeniu:
http://www.welconomy.pl/

Formularz rejestracyjny: http://www.welconomy.pl/formularz-rejestracyjny Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej o Instrumentach Finansowych Programów Unii Europejskiej na: www.InstrumentyFinansoweUE.gov.pl .

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,

Krajowy Punkt Kontaktowy
ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej