Aktualności

„Wolves Summit” 19-20 marca 2019 r. Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

W imieniu Wolves Den (Organizatora wydarzenia) oraz Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej (Partnera merytorycznego wydarzenia) serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji pt. „Wolves Summit”, która odbędzie się w dn. 19-20 marca 2019 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Konferencja skierowana do inwestorów, startupów oraz przedstawicieli korporacji i firm sektora MŚP, poświęcona jest zaprezentowaniu możliwości wsparcia wschodzących firm i innowacji technologicznych. Dzięki precyzyjnym narzędziom matchmakingowym łączy obiecujące startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje, które chcą wspierać globalne innowacje.

W szczególności zapraszamy na wystąpienie przedstawiciela KPK poświęcone preferencyjnemu finansowaniu dla przedsiębiorców z programów ramowych UE dn. 19 marca br. o godz. 16.05. Zapraszamy również do indywidualnych konsultacji z ekspertami KPK na stanowisku eksperckim KPK w strefie wystawienniczej wydarzenia.

W przypadku pytań dot. udziału w konferencji lub ew. współpracy prosimy o kontakt z: https://poland.wolvessummit.com/pl/kontakt .

Informacje o wydarzeniu: https://poland.wolvessummit.com/pl/agenda/szczegolowy-harmonogram
Formularz rejestracyjny: https://poland.wolvessummit.com/pl/bilety

Więcej o Instrumentach Finansowych Programów Unii Europejskiej na: www.InstrumentyFinansoweUE.gov.pl .

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,

Krajowy Punkt Kontaktowy
ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej