„Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich”.

 

W imieniu Pełnomocnik Rządu ds. MSP – Pani Andżeliki Możdżanowskiej oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju (Organizatora wydarzenia) i Partnera merytorycznego wydarzenia – Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniach informacyjnych dot. wsparcia firm na realizację innowacyjnych projektów pt. „Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich„.
Spotkania odbędą się w dniach:
– 6 maja 2019 roku o godzinie 10:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim (ul. Wolności 10)
Informacje o wydarzeniu: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/formularz-rejestracyjny-na-spotkanie-innowacyjna-firma-w-ostrowie-wielkopolskim/Formularz rejestracyjny: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/formularz-rejestracyjny-na-spotkanie-innowacyjna-firma-w-ostrowie-wielkopolskim/

 

– 7 maja 2019 roku o godzinie 10:00 w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie (ul. Papieża Jana Pawła II 9/10)

Informacje o wydarzeniu: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/formularz-rejestracyjny-na-spotkanie-innowacyjna-firma-w-gnieznie/
Formularz rejestracyjny: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/formularz-rejestracyjny-na-spotkanie-innowacyjna-firma-w-gnieznie/

W trakcie spotkań poznają Państwo:

  1. Ofertę wsparcia dla firm z Programu Inteligentny Rozwój na innowacyjne przedsięwzięcia:
  • prowadzenie prac badawczo-rozwojowych,
  • przygotowanie i wdrożenie technologii oraz faza inwestycyjna,
  • Prezentacja instrumentu STEP.
  1. Ofertę wsparcia dla firm z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego.
  2. RODO dla przedsiębiorcy.
  3. Instrumenty Finansowe UE dla Małych i Średnich Przedsiębiorców w Wielkopolsce.

Po części seminaryjnej odbędą się konsultacje indywidualne z ekspertami instytucji, które wdrażają Fundusze Europejskie.

 

Spotkania są organizowane we współpracy z: Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego/ Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich, Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Izbą Przemysłowo-Handlową Południowej Wielkopolski oraz Starostwem Powiatowym w Gnieźnie.

W szczególności zapraszamy na prezentację przedstawiciela KPK pt. „Instrumenty Finansowe UE dla Małych i Średnich Przedsiębiorców w Wielkopolsce”. Zapraszamy również do indywidualnych konsultacji z ekspertami KPK na stanowisku eksperckim.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt e-mail na: spotkaniaregionalne@miir.gov.pl .

Więcej o Instrumentach Finansowych Programów Unii Europejskiej na: www.InstrumentyFinansoweUE.gov.pl .

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,

Krajowy Punkt Kontaktowy
ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej

 

Związek Banków Polskich
ul. Zbigniewa Herberta 8
00-380 Warszawa

e-mail: programy@kpkUE.gov.pl
tel/fax: +48 22 696 64 95

www.InstrumentyFinansoweUE.gov.pl