Konkurs na najładniejszą witrynę świąteczną

8 grudnia odbędzie się trzecia edycja Targowego Śródmieścia. Zapach zielonych choinek i czerwonego barszczu wprowadzą wszystkich uczestników w bożonarodzeniowy nastrój. Podczas Targowego Śródmieścia w zimowej odsłonie, przedsiębiorcy mogą wziąć udział w konkursie na najładniejszą witrynę świąteczną. Laureat konkursu otrzyma voucher na usługi promocyjne w lokalnych mediach oraz wystąpienie w jednym z odcinków programu „Włocławek miasto dla Twojego biznesu”.

Do konkursu mogą zgłaszać się przedsiębiorcy prowadzący działalność w obszarze rewitalizacji, biorący udział w III edycji Targowego Śródmieścia , którzy podpisali odpowiednią deklarację i otworzyli swoje punkty handlowe/usługowe w dniu wydarzenia tj. 08.12.2019 r.

Formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciem udekorowanej witryny należy dostarczyć  do 5 grudnia br. do godz. 12:00 na adres mailowy: biuro@inkubator.wloclawek.pl lub osobiście na adres Włocławskie Centrum Biznesu  ulica Toruńska 148,  87-800 Włocławek z dopiskiem „Konkurs na najładniejszą witrynę świąteczną”. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 8 grudnia.

 

Regulamin konkursu.