Szkolenia

zdjęcie ze szkolenia

Aktualne nabory na szkolenia:

Aktualnie nie ma dostępnych szkoleń.

Archiwalne szkolenia

1.

14.01 w Centrum Kultury Browar B odbyło się bezpłatne szkolenie dla właścicieli i pracowników mikro,małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu podnoszenia kompetencji cyfrowych w biznesie.Uczestnicy dowiedzieli się,jak znaleźć nowych klientów przy pomocy Facebooka i Instagrama oraz jak tworzyć atrakcyjne materiały marketingowe przy użyciu telefonu.

Partnerami szkolenia byli : Urząd Miasta Włocławek,Włocławskie Centrum Biznesu,Starostwo Powiatowe we Włocławku,Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku oraz “Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców.

2.

Poznaj narzędzia cyfrowe które rozwijają twoją firmę! Boost with Facebook to cykl bezpłatnych szkoleń skierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw,które pomogą wam rozwinąć firmę.Dołącz do nas,aby dowiedzieć się jak znaleść nowych klientów z pomocą Facebooka i Instagrama oraz jak tworzyć atrakcyjne materiały marketingowe przy użyciu telefonu

Szkolenie przeznaczone było dla właścicieli oraz pracowników małych i średnich firm z Włocławka i okolic.Zapraszamy również mikro przedsiębiorców. Partnerami szkolenia byli : Urząd Miasta Włocławek,Włocławskie Centrum Biznesu,Starostwo Powiatowe we Włocławku,Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku oraz “Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców.