Włocławek za pół ceny – 22.11-24.11.2019

W związku z rosnącym zainteresowaniem akcją Włocławek za pół ceny 2019 wydłużamy termin zgłoszeń do 12 listopada br.
Jest już z nami 34 przedsiębiorców. Dołącz do akcji już dziś ! 

Zapraszamy na wielkie rabatowe święto w stolicy Kujaw! Przez trzy dni od 22 do 24 listopada klienci włocławskich sklepów, restauracji, kawiarni, hoteli, punktów usługowych będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Oferta promocyjna akcji „Włocławek za pół ceny” obejmuje, także instytucje kulturalne.

Przedsiębiorcy, którzy chcą dołączyć do pierwszej promocyjnej akcji „Włocławek za pół ceny” proszeni są o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Kompletne zgłoszenie tj. podpisany regulamin oraz formularz zgłoszeniowy, a także inne dokumenty wymagane regulaminem (logotyp, zdjęcie punktu, opis usługi/produktu) należy dostarczyć do Włocławskiego Centrum Biznesu – Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości, ul. Toruńska 148, 87-800 Włocławek, a także przesłać wersję elektroniczną edytowalną na adres mailowy biuro@inkubator.wloclawek.pl nie później niż do 12 listopada 2019 roku. Dostarczenie zgłoszenia po terminie skutkować będzie nieujęciem Partnera na materiałach promocyjnych Akcji tj. plakatach i ulotkach oraz może skutkować nie przyjęciem do Akcji.